مطالب برچسب ‘ رشته انسانی ’

پاسخ به سوال ( اختصاصی هدایت تحصیلی – شماره ۱۵۴ ) : شرایط تغییر رشته از سوم رشته انسانی به پیش دانشگاهی رشته تجربی…؟( سوال تکراری)

پاسخ به سوال ( اختصاصی هدایت تحصیلی –  شماره ۱۵۴ ) : شرایط تغییر رشته از سوم رشته انسانی به پیش دانشگاهی رشته تجربی…؟( سوال تکراری)

سوال: سلام وباعرض خسته نباشید.من سوم انسانی هستم برای تغییر رشته به پیش دانشگاهی تجربی باید چه کار کنم و چه درس هایی رو امتحان بدم اگر کمکم بکنید ممنون میشوم خیلی سر در گم هستم.  (فرستاده شده در ۱۳۹۲/۱۰/۰۳ در ۷:۲۲ ق.ظ – توسط: امیرحسین) پاسخ: به نام خدا وبا سلام این سوال شما
ادامه مطلب



پاسخ به سوال ( اختصاصی- شماره ۱۳۴ ) : برای ادامه تحصیل در رشته انسانی و یا هنر، بعد از اتمام سال سوم رشته حسابداری!

پاسخ به سوال ( اختصاصی-  شماره ۱۳۴ ) :  برای ادامه تحصیل در رشته انسانی و یا هنر، بعد از اتمام سال سوم رشته حسابداری!

سوال: سلام.خسته نباشید من در مقطع سوم حسابداری تحصیل میکنم و امسال دیپلم میگیرم اما نمیخوام رشته خودم رو ادامه بدم برای دادن کنکور میشه راهنماییم کنید برای تغیییر رشته به انسانی ویا عکاسی چه کارهایی باید بکنم؟ اخه شنیدم باید دیپلمشون رو داشته باشم تا بتونم کنکور بدم لطفا زودتر کمکم کنید؟؟؟ (فرستاده شده
ادامه مطلب



پاسخ به سوال(عمومی- شماره ۶۷ ) : امکان ادامه تحصیل در رشته مترجمی زبان خارجه با داشتن دیپلم فنی کامپیوتر.

پاسخ به سوال(عمومی- شماره ۶۷  ) : امکان ادامه تحصیل در رشته مترجمی زبان خارجه با داشتن دیپلم فنی کامپیوتر.

سوال: آیا من می توان با دیپلم کامپیوتر در رشته مترجمی زبان خارجه تحصیل نمود؟ در کدام دانشگاه و با چه شرایطی؟ پاسخ: به نام خدا وبا سلام پاسخ اول: برای شرکت در کنکور فنی حرفه ای، شما با داشتن دیپلم فنی رشته کامپیوتر، فقط می توانید در رشته مختص به خود یعنی کامپیوتر برای
ادامه مطلب



پاسخ به سوال(عمومی- شماره ۷): تغییـر رشتـه از دوم دبیرستان( رشته ریاضی یا تجربی )به رشته انسانی در سال سوم

پاسخ به سوال(عمومی- شماره ۷): تغییـر رشتـه از دوم دبیرستان( رشته ریاضی یا تجربی )به رشته انسانی در سال سوم

سوال: دانش آموزی که سال دوم دبیرستان را در رشته ریاضی و یا تجربی به اتمام رسانده است، و حال می خواهد در سال سوم به رشته انسانی تغییر رشته دهد، چه اقداماتی را باید انجام داده وچه مراحلی را باید بگذراند؟ پاسخ: طبق بند ماده ۱۱۲ آیین نامه دوره سه ساله متوسطه(صفحات ۶۱۷ و۶۱۸
ادامه مطلب