تماس و ارتباط؛تلگرام،تلفنی،حضوری

 

ContactUs_faبسم الله الرحمن الرحیم
با اهداء سلامخدمت تمامی کاربران گرامی و اولیاء محترم مجموعه مدارس موسسه آموزشی فرهنگی دانش؛

به اطلاع می رساند که تا اطلاع بعدی می توانید از سه روش زیر مسائل ، سوالات ، مشکلات موجود و نیز نظرات و مطالب پیشنهادی خود را در حوزه مباحث روان شناسی و تحصیلی برای ما ارسال فرمایید( لطفا توضیحات بعدی را هم بخوانید و مورد توجه قرار دهید):

tele۱- تلگرام : ارسال سوال و مسأله خود به مدیر کانال تلگرام مرکزمشاوره ، بعد از عضویت در کانال.

با عذر خواهی از کاربران گرامی ، فعلاً به دلیل مراجعات زیاد و تراکم سوالات موجود ، امکان ارتباط ، طرح سوال و مساله تااطلاع ثانوی وجود ندارد.

 

۲-  تماس تلفنی : می توانید ازطریق تماس تلفنی ( با شماره های ۲۲۶۰۳۱۴۹- ۲۲۶۰۷۹۲۲ – ۲۲۶۱۴۰۷۰ )  در روزهای یک شنبه و سه شنبه ، از ساعت ۹ تا ۱۲ با دفترمشاوره موسسه سوال خود را به اختصار مطرح نمایید.  

 

%da%a9%d8%a7%d8%b1%da%af%d8%b1%d9%88%d9%87-%d8%a7%d9%86%d8%ac%d9%85%d9%86

۳- جلسه مشاوره با هماهنگی قبلی : در صورت نیاز به جلسه حضوری مشاوره ، با تعیین وقت قبلی برای حضورفردی یا گروهی(دانش آموزان و یا اولیاء محترمی که موضوع مشترکی دارند)می توانید ازطریق تماس تلفنی(فقط روزهای یک شنبه و سه شنبه ، از ساعت ۹ تا ۱۲) جلسه مورد درخواست خود را از قبل هماهنگ نمایید.

توضیح و تذکر :

repeat۱- عدم طرح سوالات تکراری ؛  با وجود پاسخ های متعدد به انواع سوالات موجود در دو بخش پاسخ به سوالات عمومی و اختصاصی ، خواهشمند است از طرح سوالات تکراری از طریق ذکر شده(تلگرام، ایمیل و تلفن) جداً خودداری نمایید.

 


7۲- در صورت عدم پاسخ گویی فوری ( به دلیل جلساتمشاوره و …) ؛
 می توانید برای روابط عمومی پیغام (نام و تلفن خودرا ) اعلام نمایید تا از دفترمشاوره موسسه با شما تماس بگیریم.

 

باآرزوی سلامتی و موفقیت برای شما

***آدرس پستی:
تهران – خیابان دکتر شریعتی – قلهک (ایستگاه مترو قهک) – کوچه شهید سرافراز- کوچه حافظ – پلاک ۱۳ جدید(۵۳قدیم) – کد پستی ۳۵۱۶۱-۱۹۴۱۹
مرکزمشاوره موسسه فرهنگی آموزشی دانش؛ مستقردرمحل دبیرستان غیر دولتی دانش (دوره اول متوسطه – مدرسه راهنمایی سابق)