دوره ضمن خدمت «فعالیت‌های مکمل آموزش و پرورش»

 دوره ضمن خدمت «فعالیت‌های مکمل آموزش و پرورش» برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، دوره الکترونیکی ضمن خدمت با عنوان «فعالیت‌های مکمل آموزش و پرورش» با محوریت امور تربیتی، تربیت قرآنی، سیاسی اجتماعی و مشاوره ۱۲ تا ۲۶ اردیبهشت ماه امسال برای فرهنگیان برگزار خواهد شد؛ این دوره که با همکاری معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش برگزار می‌شود،‌ ویژه مدیران، مربیان پرورشی، معاونان پرورشی، دبیران، آموزگاران و هنرآموزان وزارت آموزش و پرورش بوده و مدت زمان این دوره ۲۴ ساعت است.

ثبت‌نام این دوره ضمن‌خدمت که به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود، در سامانه LTMS وزارت آموزش و پرورش و توسط کارشناسان ضمن خدمت هر استان انجام شد و دوره‌های آموزشی هم از ۱۲ اردیبهشت آغاز و به مدت دو هفته ادامه دارد.

ثبت‌نام‌کنندگان محتوای آموزشی دوره را در سامانه LMS.rayadars.com دریافت خواهند کرد؛ برای هر مبحث (تربیت، تربیت قرآنی، سیاسی اجتماعی، مشاوره) ۴ مرحله آزمون برگزار خواهد شد که مرحله اول آزمون ۱۶ اردیبهشت، مرحله دوم ۱۹ اردیبهشت، مرحله سوم ۲۳ اردیبهشت و مرحله چهارم ۲۶ اردیبهشت خواهد بود و مجموع نمرات کسب شده در طول آزمون‌های میان‌دوره‌ای،‌ قسمتی از نمره نهایی را تشکیل خواهند داد، لذا همه فراگیران باید در تمام آزمون‌ها شرکت کنند تا بتوانند، نمره کامل دوره را دریافت کنند.

هر مرحله آزمون که به صورت الکترونیکی است، در یک روز و سه بازه زمانی مختلف برگزار خواهد شد، لذا انتخاب زمان آزمون در اختیار فراگیران خواهد بود و هر فراگیر در هر مرحله فقط می‌تواند در یکی از زمان‌ها در آزمون شرکت کند.

نمره قبولی ۱۲ از ۲۰ است و به شرکت‌کنندگانی که در این دوره نمره قبولی کسب کنند،‌ گواهی دوره ضمن خدمت ۲۴ ساعته ارائه خواهد شد.
——————————————————————————————————————-
منبع : خبرگزاری فارس ( کد خبر: ۲۱۶۷۲۲ تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۸:۳۳)

نظرات بسته شده‌اند.