ثبت نام پذیرش دانشجو؛ صرفاً براساس سوابق تحصیلی برای بهمن ماه۹۷، شروع از ۲۹ دی ماه

طبق اطلاعیه سازمان سنجش( روز پنج شنبه مورخ۱۳ دی ماه ۹۷) جزئیات نحوه پذیرش و شرایط و ضوابط داوطلبان و نحوه درخواست پذیرش از موسسات و مدارک و سوابق موردنیاز در اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در تاریخ ۲۵ دی ماه ۱۳۹۷ منتشر می شود.

-داوطلبان متقاضی پذیرش رشته محل های براساس صرفاً سوابق تحصیلی ، نیازی به ثبت نام در کنکور سراسری (که از تاریخ ۹۷/۱۱/۲۴ لغایت ۹۷/۱۲/۰۲ انجام می شود ) و شرکت در آزمون سال ۱۳۹۸ ندارند.

– داوطلبان مطابق اطلاعیه های بعدی سازمان سنجش آموزش کشور اقدام نمایند.

-داوطلبان واجد شرایط و متقاضی پذیرش بهمن ماه از تاریخ ۲۹ دی لغایت ۶ بهمن ماه برای پذیرش به موسسات پذیرنده که در اطلاعیه ۲۵ دی ماه منتشر می شود مراجعه می نمایند.

-پذیرش رشته محل های صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی ، مطابق ضوابط سایر دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و برای پذیرش در بهمن ماه ۹۷  همزمان با پذیرش سایر موسسات، در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد.

-نحوه پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی در سایر مراکز مانند فنی و حرفه ای،کاردانی به کارشناسی و جامع علمی کاربردی ( کاردانی و کارشناسی ناپیوسته) متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد. 

– اطلاع رسانی به پذیرفته شدگان مشروط توسط دانشگاه در تاریخ ۶ تا ۱۰ بهمن صورت خواهد گرفت. (۱)

اطلاعیه مجدد سازمان سنجش در تاریخ ۱۷ دی ماه ۹۷ :

اطلاعیه سازمان سنجش اموزش کشور درخصوص چگونگی پذیرش دانشجو صرفاً با سوابق تحصیلی

باتوجه به مصاحبه های متعدد افراد غیرمسؤول در امر سنجش و پذیرش دانشجو که با قانون مصوب مجلس محترم شورای اسلامی سال ۱۳۹۲ و اصلاحیه سال ۹۵ و یا با مصوبات شورای سنجش و پذیرش مغایرت دارد، به اطلاع داوطلبان عزیز می رساند تنها شرایط و ضوابطی که از طریق اطلاعیه های رسمی این سازمان منتشر می گردد ملاک عمل بوده و موارد مطرح شده خارج از مفاد اطلاعیه ها معتبر نیست. لذا داوطلبان محترم جهت آگاهی از آخرین تغییرها و تصمیم ها درخصوص پذیرش رشته های با سوابق تحصیلی صرفاً به اطلاعیه های این سازمان مراجعه نمایند. شایان ذکر است پیرو اطلاعیه مورخ ۹۷/۱۰/۱۳ این سازمان، اطلاعیه تکمیلی به همراه دفترچه راهنما برای پذیرش از طریق سوابق تحصیلی در تاریخ های ۲۵ دی ماه و ۱۷ بهمن ماه برای ورودی های بهمن ماه ۹۷ و مهر ماه ۹۸ اعلام خواهد شد.(۲)

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

—————————————————————————————————–
-مأخذ:

۱- http://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=1&id=5908

۲- اطلاعیه ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ 

( با انتخاب بخشی از خبر و ویرایش توسط دفترمشاوره موسسه فرهنگی دانش )

نظرات بسته شده‌اند.