نام نویسی مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان آغاز شد

معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش وپرورش استان مرکزی از آغاز نام نویسی مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان خبر داد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، «دکتراحمدحسینی» با اعلام این خبر افزود: داوطلبان آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ که در رشته های دانشگاهی پذیرفته شده اند و یا پذیرفته نشده اند، می توانند از روز ‌دوشنبه ۲۱ آبان لغایت یکشنبه ۲۷ آبان ماه سال ۱۳۹۷به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.orgمراجعه و ضمن اطلاع از کدرشته‌های مربوط، نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم انتخاب رشته به روش اینترنتی، اقدام نمایند.

وی اظهار داشت: در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان ، درکل کشور افزون بر ۴ هزار نفر و در استان مرکزی بیش از ۲۰۰ نفر جذب آموزش وپرورش خواهند شد.

معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش وپرورش استان مرکزی خاطر نشان کرد: داوطلبانی که در مرحله قبل حداقل نمره لازم در مصاحبه راکسب نکرده اند نیز می توانند مجددا کد رشته های مربوطه را انتخاب نمایند.

»»متن اطلاعیه سازمان سنجش««

جدول زمانی و نکات مهم :

  • مهلت انتخاب رشته : مهلت انتخاب رشته از روز دوشنبه ۲۱  آبان ماه ۱۳۹۷ تا پایان روز شنبه ۲۶ آبان ‌ماه ۱۳۹۷ می باشد
  • توجه ویژه : در طی مراحل انتخاب رشته از کلیک برروی دکمه Back مرورگر خود و باز کردن بیش از یک صفحه مرورگر بر روی کامپیوتر خود جدا خودداری نمایید در غیر اینصورت به صفحه اصلی بازگشته و مراحل انتخاب رشته را دوباره انجام دهید
  • توجه ویژه : انتخاب رشته شما فقط وقتی تکمیل گردیده است که در مراحل انتخاب رشته در یک صفحه مجزا از سیستم انتخاب رشته شماره پرونده ۷ رقمی و رسید انتخاب رشته ۱۵ رقمی دریافت نمایید.
  • توجه ویژه : در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکل در روند انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت با مراجعه به سیستم پاسخگوییسئوال خود را مطرح نمایید. در غیر اینصورت داوطلبان می توانند با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایند. ۰۲۱-۴۲۱۶۳ ساعت پاسخ گویی از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۲:۳۰ و بعداز ظهر از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۵:۳۰ بجز ایام تعطیل

چه کسانی می توانند انتخاب رشته کنند:

  • ۱: داوطلبان باید دفترچه راهنما را به طور کامل مطالعه کرده باشند
  • ۲: داوطلبان باید حتما شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنما را داشته باشند
اطلاعیه های اصلاحیه دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ را مطالعه نموده ام 
آدرس مراجعه :

http://register2.sanjesh.org/CSsartakmil97/

نظرات بسته شده‌اند.