شرایط ثبت نام و ادامه تحصیل

پاسخ به سوال(اختصاصی هدایت تحصیلی- شماره ۲۵۵): اگرداوطلبی درکنکورســراسری دانشگاهها، دررشته ­ای قبول­ شده ، امّـا برای ثبت نـام مراجعه ­نـکرده باشد، آیـا راه­ی برای ثبـت نـام و ادامه تحصیل دررشتـه پذیرش شده وجود دارد؟

پاسخ به سوال(اختصاصی هدایت تحصیلی- شماره ۲۵۵): اگرداوطلبی درکنکورســراسری دانشگاهها، دررشته ­ای قبول­ شده ، امّـا برای ثبت نـام مراجعه ­نـکرده باشد، آیـا راه­ی برای ثبـت نـام و ادامه تحصیل دررشتـه پذیرش شده وجود دارد؟

پاسخ کوتاه : امکان ثبـت نـام و ادامه تحصیل دررشتـه پذیرش شده برای کسی که به موقع برای ثبت نام مراجعه نکرده است ، فقط شامل دانشگاه آزاد خواهد بود. در صورتی که شرایط شما با بخشنامه ابلاغی معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی ، تحت عنوان«ادامه تحصیل دانشجویان بازمانده از تحصیل غیر پزشکی» تطابق داشته باشد  ؛
ادامه مطلبپاسخ به سوال ( اختصاصی هدایت تحصیلی- شماره ۲۵۴ ) : من قبلاً دانشجوی دانشگاه آزاد بـودم که به دلیـل مشکلات شخـصی تــرک تحصیـل کردم.آیا راهی برای ادامه تحصیل در رشته قبلی برای من وجود دارد؟

پاسخ به سوال ( اختصاصی هدایت تحصیلی- شماره ۲۵۴ ) : من قبلاً دانشجوی دانشگاه آزاد بـودم که به دلیـل مشکلات شخـصی  تــرک تحصیـل کردم.آیا راهی برای ادامه تحصیل در رشته قبلی برای من وجود دارد؟

توجه: پاسخ این سوال در ۲ صفحه به تفصیل ارایه شده است. درصورت تاربودن هریک از تصویرهای زیر ، ابتداءً برروی آن کلیک کنید و بعد ذخیره نموده و سپس آن را چاپ نمایید.  پاسخ کوتاه : در صورتی که شرایط شما با بخشنامه ابلاغی معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی ، تحت عنوان ادامه تحصیل دانشجویان بازمانده
ادامه مطلبپاسخ به سوال ( اختصاصی هدایت تحصیلی-شماره ۲۵۳ ) : با داشتن دیپلم فنی حرفه ای و کاردانی، به منظور شرکت در کنکورگروه تجربی، چگونه می توانم دیپلم تجربی بگیرم؟ راهنمایی کنید.

پاسخ به سوال ( اختصاصی هدایت تحصیلی-شماره ۲۵۳ ) : با داشتن دیپلم فنی حرفه ای و کاردانی، به منظور شرکت در کنکورگروه تجربی، چگونه می توانم دیپلم تجربی بگیرم؟ راهنمایی کنید.

توجه: پاسخ این سوال در ۳ صفحه به تفصیل ارایه شده است. انتظار دارد که به دقت و با صبر و حوصله توضیحات ما را مطالعه نموده و به موقع اقدام نمایید. ضمناً ؛  درصورت تاربودن هریک از تصویرهای زیر ، ابتداءً برروی آن کلیک کنید و بعد ذخیره نموده و سپس آن را چاپ نمایید
ادامه مطلبپاسخ به سوال هدایت تحصیلی ( عمومی – شماره ۲۱۶ ) : منابع آزمون برای پشـت کنــکوری های نظام قدیم در کنکور سال ۹۸ چگونه است؟

پاسخ  به سوال هدایت تحصیلی ( عمومی – شماره ۲۱۶ ) : منابع آزمون برای پشـت کنــکوری های نظام قدیم در کنکور سال ۹۸ چگونه است؟

پاسخ تفصیلی این سوال را  با ارایه مستندات آن ، بعد از پاسخ کوتاه با دقت بخوانید.(درصورت تاربودن هریک از تصاویر زیر بر روی آن کلیک کنید.) پاسخ کوتاه: ۱- آزمون سراسری سال۹۸ برای هرکدام ازدو نـظام قدیم و جدید به­ طورجداگانه برگزار می شود. ۲- داوطلب فارغ­ التحصیل نظام قدیم یا نظام جدید ، اجبـــاراً باید
ادامه مطلبپاسخ به سوال ( اختصاصی هدایت تحصیلی- شماره ۲۰۰) :در صورت ترک تحصیل( وقفه تحصیلی) برای اتمام واحد های به جا مانده امتحان نهایی سال سوم دبیرستان، چه باید کرد؟

پاسخ به سوال ( اختصاصی هدایت تحصیلی- شماره ۲۰۰) :در صورت ترک تحصیل( وقفه تحصیلی) برای اتمام واحد های  به جا مانده امتحان نهایی سال سوم دبیرستان، چه باید کرد؟

سوال: به نام خدا با عرض سلام و خسته نباشید به شما و تمام کسانی که برای پیشرفت این مملکت تلاش میکنند با ارزش پوزش من یک سوالی داشتم که مرا در گیر خود کرد و از شما خواهش میکنم با پاسج سریع (اگر ممکن است ) مرا کمک کنید من سال پیش در رشته
ادامه مطلبپاسخ به سوال ( اختصاصی هدایت تحصیلی- شماره ۱۹۰) : شرط معدل کتبی حداقل ۱۶ برای شرکت در کنکور رشته های پزشکی به چه منظور قرار داده شده است ؟

پاسخ به سوال ( اختصاصی هدایت تحصیلی-  شماره ۱۹۰) : شرط معدل کتبی حداقل ۱۶ برای شرکت در کنکور رشته های پزشکی به چه منظور قرار داده شده است ؟

سوال: سلام خسته نباشید.من از سوم ریاضی به چهارم تجربی تغییر رشته دادم.معدل کتبی ام ۱۴و خورده ای هست.توی دفترچه شماره یک نوشته شده که برای رشته های پزشکی باید حداقل معدل کتبی ۱۶ باشه.الان برای من از این لحاظ همون چهارده و خورده ای اعمال میشه؟ ( فرستاده شده در ۱۳۹۲/۰۹/۱۹ در ۹:۵۸ ق.ظ
ادامه مطلب