پاسخ به سوالات اختصاصی هدایت تحصیلی

پاسخ به سوال ( اختصاصی هدایت تحصیلی- شماره۲۳۲) : پایه سوم دبیرستان( متوسطه۲) هستم می خواهم به رشته هنر تغییر رشته بدهم! آیا از پایه سوم به رشته هنر می توان تغییررشته داد و یا باید از ابتدای دوره دبیرستان رشته هنر را در شبانه خواند؟

پاسخ به سوال ( اختصاصی هدایت تحصیلی- شماره۲۳۲) : پایه سوم دبیرستان( متوسطه۲) هستم می خواهم به رشته هنر تغییر رشته بدهم!  آیا از پایه سوم به رشته هنر می توان تغییررشته داد  و یا باید از ابتدای دوره دبیرستان رشته هنر را در شبانه خواند؟

سوال: من سوم تجربی هستم و از اول علاقه به این رشته نداشتم . من به سینما و هنر علاقه دارم چگونه میشود به هنر تغییر رشته بدم؟ باید دوباره برم از دوم شروع کنم . با شرکت کردن تو کلاسایه شبانه چی؟ دیگر چه راه هایی است لطفا ج منو بدین . لااقل یه
ادامه مطلبپاسخ به سوال ( اختصاصی هدایت تحصیلی- شماره ۲۳۱) : دانش آموز پایه سوم رشته فنی کامپیوتر هستم. آیا می توانم به یکی دیگراز رشته های فنی تغییر رشته بدهم؟

پاسخ به سوال ( اختصاصی هدایت تحصیلی- شماره ۲۳۱) : دانش آموز پایه سوم رشته فنی کامپیوتر هستم. آیا می توانم به یکی دیگراز رشته های فنی تغییر رشته بدهم؟

سوال: سلام من سال سوم کامپیوتر هستم میشه تغییر رشته به یکی دیگر رشته های فنی بدهم؟ ( فرستاده شده توسط : علیرضا ) پاسخ : به نام خدا وبا سلام خیــــــــــــــــر، امـــــــکان نــــــــــــــــــــــدارد. *توضیح بیشتر: ۱- درحالت کلی در نظام ترمی واحدی ، امکان تغییر رشته در همان پایه تحصیلی( مثلا از پایه سوم
ادامه مطلبپاسخ به سوال (اختصاصی هدایت تحصیلی- شماره ۲۳۰ ) : تغییر رشته به تجربی با وجود اشتغال به تحصیل در پایه سوم رشته فنی کامپیوتر از شاخه فنی حرفه ای ، چگونه میسر است؟

پاسخ به سوال (اختصاصی هدایت تحصیلی- شماره ۲۳۰ ) : تغییر رشته به تجربی با وجود اشتغال به تحصیل در پایه سوم رشته فنی کامپیوتر از شاخه فنی حرفه ای ، چگونه میسر است؟

سوال: سلام باعرض خسته نباشید من درسال سوم هنرستان فنی وحرفه ای در رشته ی کامپیوتر مشغول به تحصیل هستم میخواستم بدونم برای تغییر رشته به تجربی باید چه اقداماتی انجام بدم؟ ( فرستاده شده توسط :امیر ) پاسخ: به نام خدا وبا سلام چند پاسخ زیر را به دقت مطالعه کرده و به موقع
ادامه مطلبپاسخ به سوال (اختصاصی هدایت تحصیلی- شماره ۲۲۹) : امکان تغییر رشته از پایه سوم رشته تجربی به رشته مورد نظر( معماری) چگونه فراهم می شود؟

پاسخ به سوال (اختصاصی هدایت تحصیلی- شماره ۲۲۹) : امکان تغییر رشته از پایه سوم رشته تجربی به رشته مورد نظر( معماری) چگونه فراهم می شود؟

سوال: سلام من الان سال سوم تجربی هستم ، میخوام به معماری تغییر رشته بدم. میخواستم بدونم از دروس سال دوم معماری چه درس هایی رو باید امتحان بدم؟ و اینکه باید شهریور امتحان بدم یا خردادم میشه؟ اصلا میشه من سال دوم رو امتحان بدم و سال آینده سوم رو بخونم؟ ( فرستاده شده
ادامه مطلبپاسخ به سوال (اختصاصی هدایت تحصیلی- شماره ۲۲۸) : درحال حاضر دانش آموز پایه سوم رشته ریاضی هستم، آیاامکان تغییررشته به حسابداری درشاخه فنی حرفه ای، قبل از خرداد ماه وجود دارد؟

پاسخ به سوال (اختصاصی هدایت تحصیلی- شماره ۲۲۸) : درحال حاضر دانش آموز پایه سوم رشته ریاضی هستم، آیاامکان تغییررشته به حسابداری درشاخه فنی حرفه ای، قبل از خرداد ماه وجود دارد؟

سوال: با سلام من الآن در حال تحصیل در رشته ریاضی فیزیک سال سوم هستم، اما تصمیم به تغییر رشته از ریاضی فیزیک به حسابداری(فنی حرفه ای) هستم. با نوجه به این که بعد از ایام عید امتحانات نهایی شروع می شود می خواستم ببینم قبل از خرداد امکان تغییر رشته من هست یا نه؟
ادامه مطلبپاسخ به سوال (اختصاصی هدایت تحصیلی- شماره ۲۲۷) : شرایط تغییر رشته در دبیرستان های سمپاد…؟

پاسخ به سوال (اختصاصی هدایت تحصیلی- شماره ۲۲۷) :   شرایط تغییر رشته در دبیرستان های سمپاد…؟

سوال: با سلام . شما از تغییر رشته در دبیرستان های سمپاد اطلاعی دارین؟ برای مثال کسی از طریق ازمون تکمیل ظرفیت ریاضی وارد شده ایا می تونه تغییر رشته بده ؟؟؟؟ ( فرستاده شده توسط : علی اسدی ) به نام خدا وبا سلام توضیحات زیرکه با ا ستناد به متن آیین نامه های
ادامه مطلبپاسخ به سوال (اختصاصی هدایت تحصیلی- شماره ۲۲۶) : ادامه تحصیل در رشته های دانشگاهی بی ارتباط با تحصیلات دبیرستانی و شغل آینده…؟! 

پاسخ به سوال (اختصاصی هدایت تحصیلی- شماره ۲۲۶) : ادامه تحصیل در رشته های دانشگاهی بی ارتباط با تحصیلات دبیرستانی و شغل آینده…؟! 

سوال: باعرض سلام من سال اول دبیرستانم ومیخوام رشته کامپیوتربرم. چون ازرشته های نظری خوشم نمیاد!اماتودانشگاه دوست دارم مترجمی زبان بخونم امامعلمام میگن بایدبری نظری چون مترجمی زبان میخوای بخونی ازهنرستان نمیشه. میشه راهنمایی ام کنید… باتشکر ( فرستاده شده توسط : الهام ) پاسخ: به نام خدا وبا سلام این سوال شما چون بستگی به این
ادامه مطلب پاسخ به سوال (اختصاصی هدایت تحصیلی- شماره ۲۲۵) :  بعد از ترک تحصیل در پایه سوم دبیرستان، برای اتمام سال سوم دبیرستان با چهار درس به جا مانده و ادامه تحصیل در دوره پیش دانشگاهی ، چه راهی وجود دارد؟

 پاسخ به سوال (اختصاصی هدایت تحصیلی- شماره ۲۲۵) :  بعد از ترک تحصیل در پایه سوم دبیرستان، برای اتمام سال سوم دبیرستان با چهار درس به جا مانده و ادامه تحصیل در دوره پیش دانشگاهی ، چه راهی وجود دارد؟

سوال: به نام خدا با عرض سلام و خسته نباشید به شما و تمام کسانی که برای پیشرفت این مملکت تلاش میکنند. با عرض پوزش من یک سوالی داشتم که مرا در گیر خود کرد و از شما خواهش میکنم با پاسخسریع (اگر ممکن است )مرا کمک کنید… من سال پیش در رشته ی ریاضی فیزیک
ادامه مطلبپاسخ به سوال (اختصاصی هدایت تحصیلی- شماره ۲۲۴) : با توجه به قانون جدید سربازی، آیا بعد از انصراف از دانشگاه ، من حق شرکت در کنکور را دارم و در صورت پذیرفته شدن معافیت تحصیلی برای من تمدید می شود؟

پاسخ به سوال (اختصاصی هدایت تحصیلی- شماره ۲۲۴) : با توجه به قانون جدید سربازی، آیا بعد از انصراف از دانشگاه ،  من حق شرکت در کنکور را دارم و  در صورت پذیرفته شدن معافیت تحصیلی برای من  تمدید می شود؟

سوال: سلام و خسته نباشید بنده الان دانشجوی ترم چهارم پیام نور هستم و قصد شرکت در آزمون سراسری رو دارم که اون موقع میشم ترم ششم.می خواستم بدونم با توجه به قانون جدید نظام وظیفه بنده حق شرکت دوباره در آزمون سراسری  رو دارم ؟ و در صورت قبولی و انصراف از دانشگاه ،
ادامه مطلبپاسخ به سوال (اختصاصی هدایت تحصیلی- شماره ۲۲۳) : برای ادامه تحصیل و اتمام واحد های افتاده و پاس نشده سال سوم دبیرستان، چه باید کرد؟

پاسخ به سوال (اختصاصی هدایت تحصیلی- شماره ۲۲۳) : برای ادامه تحصیل و اتمام واحد های افتاده و پاس نشده سال سوم دبیرستان، چه باید کرد؟

سوال: به نام خدا با عرض سلام و خسته نباشید به شما و تمام کسانی که برای پیشرفت این مملکت تلاش میکنند با عرض پوزش… من یک سوالی داشتم که مرا در گیر خود کرده و از شما خواهش میکنم با پاسخ سریع (اگر ممکن است )مرا کمک کنید. من سال پیش در رشته ی
ادامه مطلب